Najlepsze prezenty na pierwsze urodzinki

Pierwsze urodzinki to coś szczególnego, szczególnie dla rodziców. Roczne dzieci są jeszcze za małe, aby mieć jakieś szczególne życzenia, opakowanie i papier, w którym jest zapakowany prezent, to jeszcze najbardziej interesującą rzecz. Mimo to rodzice, rodzina jak i znajomi chcą coś sprezentować. Mam kilka podpowiedzi dla tych, którzy chcą zrobić rocznemu dziecku jakiś prezent, z którego roczne dziecko będzie na pewno zadowolone, czy to na urodziny, czy też Wigilię.
Osobistym prezentem będzie na pewno koszulka z wydrukowanym numerem 1, do tego na przykład szczególne życzenia czy też imię jubilata. Można koszulkę dać wydrukować w drukarni lub zamówić w internecie.
Innym prezentem może być „mój pierwszy album”. Album jest zawsze dobry bo szczególnie w pierwszych latach dziecka robi się najwięcej zdjęć.
Wiele dzieci jest zwariowanych na tle telefonów komórkowych swoich rodziców. Można kupić np. z firmy Ravensburger taki telefon zabawkę, który do złudzenia przypomina prawdziwy telefon. Po naciśnięciu guzików słychać głosy zwierząt, dziecka czy różne melodie.
Innym wynalazkiem jest Bobby Car, pojazdy które dzieci po prostu uwielbiają. Samochody na pedały w stylu retro, np. z firmy baghera,to ostatni hit, ojcowie są także zawascynowani tymi modelami. Cena około 400 zł

jezdzik-white-metal-car-vilac  kolorowy-skuter-mietowy-janod

W pierwszym roku zaczyna wiele dzieci chodzić, także wózek dla lalek czy taczki do pchania dla chłopców, z drewna lub z plastiku, mogą być być przydatne nie tylko do transportu ale również do nauki chodzenia.

drewniany-chodzik-z-ptaszkami-plan-toys
Zawsze mile widziane są książki. Dla rocznego dziecka zrobione są najczęściej z twardej tektury, ważne jest, aby obrazki były ładnie przedstawione i nawiązywały do dnia codziennego dziecka. Ulubione książeczki, to takie, w których wyszczególnione są przedmioty znane dziecku, aby mogło wymieniać ich nazwy. Można kupić również książeczki tematyczne jak kolory, pojazdy czy zwierzęta w gospodarstwie domowym.

zdjęcia pochodzą ze strony  fabrykawafelkow  Bardzo fajna strona, warto zobaczyć…

Jedna uwaga do wpisu “Najlepsze prezenty na pierwsze urodzinki

  1. Pingback: Po czym rozpoznać dobrą zabawkę | mamawie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s