Jakie „gadżety” przydają się naprawdę

Produkty, moim zdaniem. które naprawdę ułatwiają życie z małym dzieckiem zestawiłam w poniższym artykule. W sklepach jest tak duży wybór różnych produktów dla małych dzieci, że wchodząc do sklepu po jedna rzecz, wynosimy rzeczy, których wcale nie chcieliśmy kupić. W pierwszej chwili myślimy, że są to przydatne wynalazki, jednak po jakimś czasie nikt ich i tak nie używa… Jakie naprawdę się naszym zdaniem przydają dowiecie się w tym artykule.

BABYPFONE, można kupić używany, lub po prostu zainstalować APP na komórce, który pełni taką samą rolę jak babypfone i nie trzeba wydawać dużo pieniędzy.  Potrzeba jednak dwóch telefonów komórkowych i sieci telefonicznej. Jeżeli te posiadają kamerę to można nawet obserwować jak śpi dziecko.

Jeżeli dziecko ściąga lub gubi skarpetki to polecany jest podtrzymywacz do skarpetek. Można go kupić w wielu kolorach, kosztują w Niemeczech około 5 Euro. Są naprawdę bardzo przydatne szczególnie w zimę.

babaystumpfhalter

Sock Ons Babysöckchenhalter -_podtrzymywacz do skarpet 

Świecące smoczki. Przy szukaniu smoczka szczególnie nocą, można naprawdę stracić cierpliwość. Taki smoczek to wynalazek, który warto po prostu mieć.

Są dzieci, które najlepiej zasypiają jak się je buja w wózku, ale ile można. Dlatego wynaleziono LOLALOO automatyczne bujanie wózka, urządzenie rytmicznie porusza wózkiem naśladując bujanie. Jest to produkt niemiecki, ale można go kupić także w Polsce.  Instalujemy je na rączce wózka za pomocą rzepów – pasuje do rożnych typów uchwytów. W prosty sposób regulujemy szybkość bujania. Lalaloo posiada wbudowaną baterię, którą ładuje się za pomocą zasilacza dostępnego w zestawie. Akumulator ładuję się do 4 godzin, a wystarczy na 2 – 4 godzin bujania (w zależności od ustawionej prędkości).

lalaloo1

Dla rodziców, którzy dużo podróżują poleca się POP up łóżeczko. Takie łóżeczka są bardzo lekkie, można je łatwo złożyć, koszt około 300 złotych.

th_350x364x95_w0pr_image_606

Także tzw. pas bezpieczeństwa CARES do np. samolotu, chociaż można go także używać na każde siedzenie. Taki pas przytrzymuje dziecko, nie tylko na bioderkach, ale na ramionach i piersiach. Poleca się go przede wszystkim dla dzieci od 10 do 20 kg i nie są większe niż 100cm.  Wiecej o podróżowaniu samolotem i bezpieczeństwie w artykule 

Raczkujące dzieci to także pewne wyzwanie. Dlatego aby dzieci mogły się swobodnie bawić także jesienią czy wiosną, polecam gumowe spodnie, czasami są one nawet ocieplane i do tego połączone z ochraniaczami na buty.

Produkt do mierzenia stopy. Każde przymierzanie butów to często stres, a to dziecko nie ma ochoty, albo ucieka, albo ma już po prostu dosyć. Dlatego taki przyrząd to wspaniały wynalazek. Stwierdzono, że ponad 90% butów nie odpowiada numeracji, jaka jest opisana na bucie. Wystarczy raz zmierzyć stopki dziecka takim przyrządzeniem, następnie wziąć go ze sobą do sklepu i sprawdzić, jakie buty pasują.

Podróżne/przenośne nocniczki. Są to bardzo pomysłowe nocniczki, które można zamykać. Można je ze sobą wszędzie zabrać i rozstawić.

Multifunction-Eco-friendly-Stool-Kid-font-b-Potty-b-font-Yellow-Color-Baby-Travel-font-b

 Przenośny nocniczek

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s