o mnie/Impressum

Drogie Czytelniczki albo i Czytelnicy:-)

Bardzo się cieszę że mój Blog jest coraz częściej czytany i to w wielu krajach świata…Mam nadzieję, że przeze mnie wybrane i opracowane tematy, są wystarczająco wyjaśnione (jak nie to proszę o komentarze, pod artykułem, a także na EMAIL : mamawie.wordpress@gmail.com)

Przy wyborze tematów, kieruję się własnym doświadczeniem jako mama dorastającego już dziecka. Przez te wszystkie lata doświadczyłam różnych sytuacji. Przeprowadziłam się zaraz po studiach do Niemiec, gdzie wyszłam za mąż i urodził się nam po jakimś czasie syn.

Jest wiele stron internetowych. książek i poradników. Jeżeli mój blog chociaż 5 -ciu osobom coś nowego wniesie czy w jakiś sposób pomoże, to jest to dla mnie już sukces dla którego warto jest pisać. Każdy z nas ma jakieś doświadczenie, może warto się tym podzielić z innymi. Ale dlaczego warto…bo czas szybko leci, dzieci szybko rosną. Korzystajmy z doświadczeń innych. Szczególnie jak się nie ma babci, dziadka czy rodziny w pobliżu. Warto także, ponieważ niektóre rzeczy się zmieniają, urządzenia czy pomoce przy wychowaniu dziecka. Nie wychowujemy dziecka tak samo jak 100 czy 50 a nawet 30 lat temu!

Cieszę się bardzo Drodzy Czytelnicy na każdą Waszą uwagę i opinię. Tematów  którymi warto się podzielić na blogu jest dużo. Jak macie nowe propozycje to po prostu przesyłajcie na:

mamawie.wordpress@gmail.com 

Pozdrawiam serdecznie. Adriana

 

 

Impressum
Angaben gemäß § 5 TMG:
Adriana Sobecka

Verantwortlich für den Inhalt nach § 55 Abs. 2 RStV: Adriana Sobecka
2004-A (1)

Kontakt: mamawie.wordpress@gmail.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s